Uncategorized

Parlak Saçlar İçin Bakım Önerileri

Yaz ve kış mevsimlerinde tırnaklarınızdan tutun saçlarınıza değin bütün vücudunuz hırpalanma evresi geçirmiştir her halde. Yıpranan ve cansız dış görünüş şampiyon saçlarımızın fena görünmeye devam etmesi de cabası. İşte size aydınlık saçlar için bakım önerileri.

* Saçlarınıza, banyo yapmadan önce organik zeytinyağı ile masaj yapınız. Ve zeytinyağının saçınızda 1 saat beklemesini sağlayınız. Sonradan istediğiniz şampuan kullanabilirsiniz.

* Saçlarınızı besleyen diğer ürünse yumurtadır. Yumurta, zeytinyağı, badem yağı ve lavanta yağından 1 tatlı kaşığı alarak karışımı hazırlayın ve saçınıza sürün. sonra saç kepiyle kapatarak 1 saat bekleyin ve ara ara masaj yapmayı unutmayın.

* 10 damla Hindistan cevizi yağı, 10 damla zeytinyağı, 10 damla badem yağı ve 10 damla susam yağını sırça bir kâsenin içine koyarak karıştırınız. sonra parmaklarınızı bu karışıma bandırın ve saç diplerinizden saç uçlarına değin masaj yaparak sürün. Streç folyo ile sarın ve 45 dakika bekletin. daha sonra yıkama işlemine geçebilirsiniz.  Aydınlık saçlara kavuşmanız için bunlar manâlı detaylardır. Ve haftada en 2 kez bu yağ özlü saç maskesini uygulayın.

* Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun verdiği ısırgan veciz suyla saçınızı yıkamanız, saçınızın ayrıca uzamasına ayrıca sağlam kalmasına ayrıca de kırıkların oluşmasına engel olması bakımından fayda sağlayacaktır.

Etiket saç parlak saçlar parlak saçlar için öneriler parlak saçlar için ne yapabilirim parlak saçlar için doğal bakım parlak saçlara nasıl sahip olabilirim? Saç Bakımı

Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s