Uncategorized

2017 çivi modası

2017 tırnak modası hakkında ipuçları veren Kalıcı Makyaj ve Alımlılık Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, çivi şekillerinde doğallığın bu sene yükselen trend olduğunu belirtti. Desenlerde ise 2016’daki kübist, fütürist, glitter ve swarovski akımının bu sene bambaşka biçimlerde karşımıza çıkacağını vurgulayıp şunları söyledi:

2017 çivi modası

Tırnaklarınızı Süratli Uzatmanın Yöntemleri için Tıklayın!

ELEGAN VE KULLANIŞLI TIRNAK ŞEKİLLERİ

“Tırnaklarda doğal şekillerin bu yıl yükselen trend olduğunu görüyoruz. Oval ve orta uzunlukta tırnaklar elegan ve elverişli. Bundan Başka çivi tasarımcılarının da üstüne şekil çizmesine imkân veriyor. Bu sene elmas kesim tırnakların sivriliği stilettoya kaymadığı sürece kullanılabilir. Ama modern eller ve trend görünüş için orta uzunlukta ya da kısa, badem ve oval kesim tırnakları tercih etmelisiniz.

MİNİMAL KÜBİST, FÜTÜRİSTİK METALİK

Bu sene da geçen sene olduğu gibi çivi renginde ojelerin üstüne ters geometrik desenlerin kullanıldığı kübist tasarımları göreceğiz. Uzay çağına atıfta bulunan fütürist ayna/metalik oje renkleri ise 2017’nin gelişiyle birlikte yalnızca gri tonlarda değil, her rengin metale uyarlanmış haliyle bazen şerit bazen ombre şeklinde karşımıza çıkacak.

tırnak modası 2017

BU FRENCH BAŞKA FRENCH

2017’de rengarenk frenchler, tırnak diplerine doğru düzensiz halkalar, yarım ay şeklinde asimetrik renk bloklamalar, alışılmış frenchin taşlarla süslenmiş versiyonlarIarı, metalik ve asimetrik frenchler moda.”

2017 tırnak trendi

2017 tırnak trendi

TIRNAK ETLERİNE PIRILTILI DOKUNUŞ

En çok tercih edilen glitter tırnakların yılbaşının bitmesiyle popülerliğini yitirdiğini bildiren Emsal Doğan, “Artık glitterı tırnağın tamamında değil, çivi etlerinde şerit biçiminde göreceğiz. Yeni moda ise lüksün simgesi swarovski ve suni elmas taşların onlarla aynı tek renk monokrom ojelerin arasına kamufle olarak kullanımı.” dedi.

Kaynak: Posta.com.tr

Kaynak: Kadınca Blog

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s