Uncategorized

İBS’in hamilesi siz misiniz ?

Türkiye’nin en trend “Anne Bebek Çocuk Fuarı” İBS, Prima Premium Care ve Doğa Koleji başlıca sponsorluğunda 14-16 Aralık tarihleri aralarında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.
Bilgiyi, eğlenceyi birleştiren bu dev organizasyona sayılı günler kala, İBS iki manâlı yarışmanın startını verdi.

İBS’İN HAMİLESİ SİZİNİZ!

Ilk yarışma, anne adaylarını yakından ilgilendiriyor. Ailelerin heyecanına müşterek elde etmek ve bu benzersiz deneyimi unutulmaz kılmak nedeniyle düzenlenen “İBS’in Hamilesi Sizsiniz!” yarışmasında dereceye girenler Şengül Pallı’dan doğum fotoğrafı albümü kazanacak. Yarışmaya yeralma ise epeyce basit: “www.facebook.com/ibsfuari” adresi üzerinden hamilelik fotoğrafları ile birlikte “Niçin İBS’nin Hamilesi Sizsiniz?” sorusuna 50 sözcük ile cevap tahsis etmek. En iyi anlatımların ödüllendirileceği yarışmanın birinci etabı 15-30 Kasım, ikinci etabı 3-13 Aralık, üçüncü etabı ise 14-16 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

SENİN SEVIMLI KAHRAMANIN HANGİSİ ?

İBS’nin sayfasında başlattığı ikinci müsabaka ise “Senin Sevimli Kahramanın Hangisi.” Yarışmanın birinci etabı 19-30 Kasım tarihlerinde 4-12 yaş, ikinci etabı 3-14 Aralık tarihleri aralarında 0-3 yaş aralığındaki tüm çocukların katılımına açık olacak.

Birincilerin “Looney Tunes lisanslı Vestel Cartoon 22” LED TV kazanacağı yarışmaya katılmak ise epeyce basit: Çocuğunuzun Looney Tunes ürünleriyle olan fotoğraflarını çekin, http://www.facebook.com/ibsfuari adresine yükleyin ve en fazla oyu alın, büyük ödülün sahibi olun.

 

Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s