Uncategorized

Türk kahvesi Diyeti ile haftada 5 kilo Verin

Türk kahvesi ile haftada 5 kilo zayıflamak mümkün! Metabolizmayı hızlandırma etkisi ile zayıflamaya yardımcı olan kahve keza kişinin istirahat halindeyken harcadığı enerjiyi de arttırıyor.

Yeni Asır’da yer alan habere tarafından kahve, özellikle beyne olan kan dolaşımını arttırıyor, kişiyi daha dinç hissettiriyor, dikkatin daha da yoğunlaşmasını sağlıyor. Sütle birlikte içildiği zaman, vücuda dengelenmiş protein, karbonhidrat ve yağla birlikte girince kişiyi daha uzun zaman tok tuttuğu aşina kahve, insülin direncini kırıcı etkisi nedeni ile kişinin tatlı ihtiyacını azaltıyor.

TATLI İSTEĞİNE SON

Özellikle canı sık tatlı isteyenler, tatlı yerine kahve içerlerse bu ihtiyacın kaybolduğunu göreceklerdir. Yapılan çoğu araştırmada şeker hastalığını önleyici olabileceği bildiriliyor. Alzheimer ve Parkinson hastalığına karşı uyumlu tüketimde koruyucu etkisi olabileceği konusunda da çalışmalar var.

Yaşlılarda hafızayı güçlendiriyor. Ama hem tok tutsun, ayrıca metabolizmanızı çalıştırsın keza de dikkatinizi arttırsın istiyorsanız; kahveyi tatsız, kremasız, şurupsuz, günlük sütle ya da sade olarak tüketmenizi öğüt ediyor.

Türk kahvesi ile haftada 5 kilo zayıflamak mümkün!

Türk kahvesi ile haftada 5 kilo zayıflamak muhtemel!

Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s