Abiye trendleri 2017

Abiye trendleri 2017 Önümüzdeki bahar ve yaz aylarında düğüne gidecekler, davetlere katılacak olanlar bu haberimiz sizler için… Patika Fuarcılık göre düzenlenen Fashionist Abiye Gelinlik ve Damatlık Fuarı, bu yıl 17-19 Ocak tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde bir moda organizasyonuna imza atmaya hazırlanıyor. İşte 2017’nin trendleri ve eskiyecek olan trendler…

İşte, 2017 yılının abiye trendlerinde hakim olan renkler, modeller ve kesimler:

Geçtiğimiz sezon abiye modasında çiçekli desenler bol miktarda kullanılmıştı. Yeni sezonda bu desenler devam etse de kendini doğanın farklı desenlerinden esinlenen modellere bırakıyor. Kumaşlar dümdüz tek renk kullanıldığı değin, doğada yer alan değişik desenleri de içinde barındırmaya devam ediyor.

Canlı renkler yerini pastellere bırakıyor:

Geçtiğimiz yıllarda canlı renkler daha çok revaçtayken 2017 yazında daha soft ve yumuşak renkler ön planda. Pastel pembe, mavi, somon ve sarı renkler yeni sezonun gözde renkleri aralarında. Uzun süredir abiye elbiselerde uzun modeller seçim ediliyordu. Oysa 2017 yazında bundan böyle daha kısa, diz aşağıda biten, kalem etek tabir edilen modeller yeni sezonun gözdeleri aralarında yer alacak.

Vintage etkisi ön planda:

Yeni trend abiyelerde V yakalar ve volanlı kollar sık sık kullanılıyor. Vintage tarza dönüş yapan abiyeler, pek fazla davet, organizasyon ve düğünlerin vazgeçilmez modelleri arasında yerini alacak. Taş, payet, boncuk gibi detaylar abiyelerde minik ufak yer alsa da daha sadeleşen modeller ön planda. Kuytu kalıplı, etekleri uçuşmayan, vücuda oturan kesimler seçim ediliyor.

abiye_trendileri_2017-2

Abiye trendleri 2017

abiye_trendileri_2017-3

abiye_trendileri_2017-4

abiye_trendileri_2017-5

abiye_trendileri_2017-6

abiye_trendileri_2017-7

abiye_trendileri_2017-8

abiye_trendileri_2017-9

abiye_trendileri_2017-1

Kaynak: posta.com.tr

Kaynak: Kadınca Blog

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s