Uncategorized

Oyun Gruplarına Katılmak İstemez Misiniz?

Bebeklerimizin rahme düştüğü andan itibaren yaşadığımız heyecanı paylaşıyoruz. Anne adayı olmanın verdiği mutluluğu birbirimiz ile paylaştıkça daha da mutlu oluyoruz.

Kimi ilk çocuğunu kucağına edinmek için gün saymaya başlıyor, kimi ikinci yada üçüncü. Kimi ikiz bekliyor, kimi üçüz : ) Lakin tümü benzer heyecanları yaşıyor.

Gebe anneler birbirini doğuma uğurluyor

Hamile kalma sürecinden hamilelik belirtilerine, doğumdaki doktor seçiminden bebeğin büyüme ve gelişmesine değin birbirinin yanına olan biz; Kadınlar Kulübü üyeleri, karşılaşılan her zorlukla da beraber başa çıkıyoruz. İl ya da ilçe bazında tanışıyoruz ve kaynaşıyoruz. Site üzerinde kurulan dostluklar, sağlamlaşıyor : )

kids-at-picnic

Hiç kimsenin fena bir tecrübe yaşamasını istemeye istemeye, hem kendi bebeğimiz hem de dostlarımızın bebekleri için dua ediyoruz : ) Bebeklerimiz dünyaya gözlerini açtığında ise, ilişkimiz sona ermiyor. Bebeklerimizin gelişim sürecinde, emzirme olsun, bezleme olsun, uyutma olsun her konuda birbirimize yardımcı oluyoruz.

Ve o bebekler büyüyor…

Bebeklerimiz belli yaşlara geldiğinde onların gelişimi için kendi yaş grupları ile zaman geçirmelerinin yardımsever olduğunu bildiğimizden, bu sefer bebeklerimiz ile buluşmaya başlıyoruz : )

leagane

Dostluklarımız sürerken, bebeklerimiz de oyun grupları ile neşelendirici vakitler geçiyor ve paylaşmayı, sevmeyi öğreniyorlar.

rk

Siz de oyun gruplarımıza yeralma istemez misiniz?

Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s