Uncategorized

14 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi…

14 Mart 2017 jurnal burç yorumlarını Astrolog Güliz Kına, Elmaelma.com okuyucuları için yazıyor!

14 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 1

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ: Ahenk denge arayışında ve şanslı gelişmelere açık bir gündeyiz. Yapacağınız bir takım görüşmelerden hoş sonuçlar elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalara uyarı!

112
14 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 2

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA: Şanslı bir günde olacaksınız, meslek yerinizde güzel gelişmeler, görüşmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde hatalı anlaşılmalara uyarı!

212
14 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 3

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER : Salı günü Uğurlu bir günde olacaksınız, bu keza aşk hem de finansal konular için geçerli olacak. Beklenmedik gelişmeler söz konusu duygularınızı açıklama ederken titiz olun.

312
14 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 4

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ: Salı günü Uğurlu bir günde olacaksınız, bu keza konut, gayrimenkul konularını keza de kariyer konularınızı etkiliyor olacak. Evinizi satmak istiyorsanız bugün iyi bir teklif gelebilir yeniden evinizde yapılacak bir tadilatta laf konusu olabilir.

412

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ: Uyum denge arayışında ve şanslı gelişmelere açık bir gündeyiz. Yapacağınız bazı görüşmelerden güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde hatalı anlaşılmalara uyarı!

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA: Uğurlu bir günde olacaksınız, iş yerinizde hoş gelişmeler, görüşmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalara uyarı!

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER : Salı günü Şanslı bir günde olacaksınız, bu hem aşk ayrıca de parasal konular için geçerli olacak. Beklenmedik gelişmeler söz konusu duygularınızı ifade ederken itinalı olun.

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ: Salı günü Şanslı bir günde olacaksınız, bu keza ev, gayrimenkul konularını hem de kariyer konularınızı etkiliyor olacak. Evinizi satmak istiyorsanız bugün iyi bir teklif gelebilir yine evinizde yapılacak bir tadilatta laf konusu olabilir.

Kaynak: Kadınca Blog

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s