Uncategorized

6 Mart jurnal burç yorumları!

6 Mart günlük burç yorumlarını elmaelma.com okuyucuları için derledik. Bakalım bugün bizi neler bekliyor?

6 Mart günlük burç yorumları! foto 1

Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde bu hayatta kendinizi adamış olduğunuz bir kişi ya da mesele varsa gün boyunca bu birey veya mesele ile alakalı birtakım ayrıntı üstünde uzun süreler her tarafında itinayla durabilirsiniz.

112
6 Mart günlük burç yorumları! foto 2

Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde gündeminizin manâlı bir kısmını oluşturacak olan en temel meseleler romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız olacaktır.

212
6 Mart günlük burç yorumları! foto 3

Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren bu hayatta sahip olduğunuz ve inandığınız değerlerinizi koruma dürtünüz son derece güçlü olacaktır.

312
6 Mart günlük burç yorumları! foto 4

Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde içerisinde bulunduğunuz ortamlarda gelişecek olan olaylara son derece titiz bir şekilde bakabilir; bunun yanı sıra son derece itinalı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

412

Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde bu hayatta kendinizi adamış olduğunuz bir kişi ya da mesele varsa gün her tarafında bu kişi veya mesele ile alakalı birtakım teferruat üzerinde uzun süreler her tarafında itinayla durabilirsiniz.

Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde gündeminizin manâlı bir kısmını oluşturacak olan en temel meseleler romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız olacaktır.

Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren bu hayatta sahip olduğunuz ve inandığınız değerlerinizi koruma dürtünüz son derece dinç olacaktır.

Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde içerisinde bulunduğunuz ortamlarda gelişecek olan olaylara son derece itinalı bir şekilde bakabilir; bunun yanı sıra son derece tedbirli bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s