Uncategorized

9 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi…

Astrolog Güliz Kına, 9 mart günlük burç yorumlarını elmaelma.com okuyucuları için kaleme alıyor. Bakalım günün enerjisi nasıl ve bizi neler bekliyor?

9 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 1

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:

Yaratıcı projeler, girişkenlik, sportif aktiviteler için güzel bir gün. Seri gelişmeler yaşanabilir bugün ve değişen durumlara adapte olmanız gerekebilir. Gücünüzü ortaya koyabileceğiniz güzel bir gün.

112
9 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 2

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:

Eviniz ile ilgili konular ya da gayrimenkul konuları gündemde olacak bugün. Tekrar aileniz ile de ilgilenmeniz gerekebilir. İnsiyatif almanız ve bir takım konulara müdahale etmeniz gerekebilecek bir gün.

212
9 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 3

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER

Enerjisi güçlü, iletişimi yoğun bir günde olacaksınız. Yazışmalar, sözleşmeler ve durumunuzu güçlendirmek için iyi bir gün. Beklediğiniz bir önerge varsa bugün gelebilir ve sizi daha dinç kılacak bir pozisyona geçebilirsiniz.

312
9 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 4

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ

Parasal konularda ilerlemeler kayda geçirmek için girişimler yapacağınız bir gündesiniz. Para geliri ve giderini dengelemek için uğraşabilirisiniz. Bakım, saçlarınız ve giyiminiz için para harcayabilirsiniz.

412

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:

Yaratıcı projeler, girişkenlik, sportif aktiviteler için hoş bir gün. Süratli gelişmeler yaşanabilir bugün ve değişen durumlara adapte olmanız gerekebilir. Gücünüzü ortaya koyabileceğiniz güzel bir gün.

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:

Eviniz ile ilgili konular ya da gayrimenkul konuları gündemde olacak bugün. Yine aileniz ile de ilgilenmeniz gerekebilir. İnsiyatif almanız ve bazı konulara müdahale etmeniz gerekebilecek bir gün.

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER

Enerjisi zinde, iletişimi yoğun bir günde olacaksınız. Yazışmalar, sözleşmeler ve durumunuzu güçlendirmek için iyi bir gün. Beklediğiniz bir öneri varsa bugün gelebilir ve sizi daha dinç kılacak bir pozisyona geçebilirsiniz.

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ

Finansal konularda ilerlemeler kaydetmek için girişimler yapacağınız bir gündesiniz. Para geliri ve giderini dengede tutmak için uğraşabilirisiniz. Bakım, saçlarınız ve giyiminiz için para harcayabilirsiniz.

Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s