Uncategorized

Makyajda yeni buluş: silikon makyaj süngerleri!

Evinizdeki renk renk makyaj süngerlerini çöpe atabilirsiniz çünkü bundan böyle makyajıızı ‘silisponge’ adı verilen saydam silikon makyaj süngerleriyle yaparak makyaj trendlerine harmoni sağlıyoruz!

Makyajda yeni keşif: silikon makyaj süngerleri!

Makyajınızı yaparken hangi ürünü kullanmayı seçim ediyorsunuz? Yumurta şekilli rengarenk süngerleri mi, kaşık biçimli yassı makyaj fırçalarını mı yahut parmaklarınızı mı? Bu soruya demode bir cevap saptamak istemiyorsanız yeni makyaj trendi silisponge ile tanışın!

Artık makyaj yaparken cildimize uygulayacağımız ürünleri şeffaf silikon bir makyaj süngeri ile uygulayacağız! Ilginç değil mi?

15
Makyajda yeni keşif: silikon makyaj süngerleri!

Silisponge makyajda ihtilal yaratan bazı özelliklere sahip. Silikon yapışı sebebiyle yüzünüze uygulayacağınız ürünleri asla emmiyor. Yani ürünün hepsi makyajınıza gidiyor, sıfır savurganlık!

25
Makyajda yeni keşif: silikon makyaj süngerleri!

Silikon makyaj süngerinin 2. manâlı özelliği ise temizlik. Ürünü makyaj yaptıktan sonra sabun ve suyla 1 kere yıkayıp temizlemek temizlenmesi için yeterli. Fondötenden sararmış, asla temizlenmeyen fırça ve süngerlerden kurtulmak isteyenler için harika bir buluş!

35
Makyajda yeni keşif: silikon makyaj süngerleri!

Silisponge bütün ürünü cilde uyguladığı için ürünlerden tam verim alıyorsunuz. Fondötenler tam kapatıcılık sağlarken, tüm rünü cildinize eşit miktarda dağıtabiliyorsunuz.

45

Makyajınızı yaparken hangi ürünü kullanmayı tercih ediyorsunuz? Yumurta şekilli rengarenk süngerleri mi, kaşık biçimli yassı makyaj fırçalarını mı yoksa parmaklarınızı mı? Bu soruya demode bir yanıt vermek istemiyorsanız yeni makyaj trendi silisponge ile tanışın!

Artık makyaj yaparken cildimize uygulayacağımız ürünleri transparan silikon bir makyaj süngeri ile uygulayacağız! Acayip yok mi?

Silisponge makyajda ihtilal yaratan bazı özelliklere sahip. Silikon yapışı nedeniyle yüzünüze uygulayacağınız ürünleri asla emmiyor. Yani ürünün tümü makyajınıza gidiyor, sıfır israf!

Silikon makyaj süngerinin 2. kayda değer özelliği ise temizleme. Ürünü makyaj yaptıktan daha sonra sabun ve suyla 1 kez yıkamak temizlenmesi için yeterli. Fondötenden sararmış, katiyen temizlenmeyen fırça ve süngerlerden kurtulmak isteyenler için harika bir buluş!

Silisponge bütün ürünü cilde uyguladığı için ürünlerden bütün verim alıyorsunuz. Fondötenler bütün kapatıcılık sağlarken, bütün rünü cildinize eşdeğer miktarda dağıtabiliyorsunuz.

Kaynak: Kadınca Blog

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s