Uncategorized

Meşhur oyuncu film setindeki ilişkileri ifşa etti!

Carrie Fisher, Yıldız Savaşları (Star Wars) filminin set arkasındaki ilişkileri açıkladı.

Ünlü oyuncu film setindeki ilişkileri ifşa etti!

Carrie Fisher, 40 yıl önce beyazperdeye gelen bilim kurgu klasiği Yıldız Savaşları (Star Wars) filminin set arkasından yaşananları ifşa etmeye başladı.
60 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, ‘Yıldız Savaşları: İmparator’ filminin çekimleri sırasında Harrison Ford (74) ile yaşadığı tutkulu kaçamakları gündeme getirmişti.

17
Ünlü oyuncu film setindeki ilişkileri ifşa etti!

Hollywood yıldızı, 1976 yılında filmin çekimleri esnasında ‘Han Solo’ karakterine hayat veren Harrison Ford ile takriben 3 ay boyunca aşk yaşadığını anlatmıştı. İlişkilerini ‘Çok yoğundu’ sözleriyle niteleyen Fisher, “Haftaiçi Han ve Leia, haftasonu ise Carrie ve Harrison oluyorduk” biçiminde konuşmuştu.

27
Ünlü oyuncu film setindeki ilişkileri ifşa etti!

Amerika’da CBS’de yayınlanan ‘The Late Show with Stephen Colbert’ adlı televizyon şovuna katılan Fisher, Yıldız Savaşları film setindeki rahat kalmış sırları ifşa etmeyi sürdürdü.

37
Ünlü oyuncu film setindeki ilişkileri ifşa etti!

Meşhur aktris yalnızca kendisi ve Harrison Ford’un set ardından tutkulu kaçamaklar yapmadığını belirtti.

47

Carrie Fisher, 40 yıl önce beyazperdeye gelen bilim kurgu klasiği Yıldız Savaşları (Star Wars) filminin set ardındaki yaşananları ifşa etmeye başladı.
60 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, ‘Yıldız Savaşları: İmparator’ filminin çekimleri esnasında Harrison Ford (74) ile yaşadığı tutkulu kaçamakları gündeme getirmişti.

Hollywood yıldızı, 1976 yılında filmin çekimleri sırasında ‘Han Solo’ karakterine yaşam veren Harrison Ford ile yaklaşık 3 ay her tarafında aşk yaşadığını anlatmıştı. İlişkilerini ‘Çok yoğundu’ sözleriyle niteleyen Fisher, “Haftaiçi Han ve Leia, haftasonu ise Carrie ve Harrison oluyorduk” biçiminde konuşmuştu.

Amerika’da CBS’de yayınlanan ‘The Late Show with Stephen Colbert’ adlı televizyon şovuna katılan Fisher, Yıldız Savaşları film setindeki dar kalmış sırları ifşa etmeyi sürdürdü.

Ünlü aktris sadece kendisi ve Harrison Ford’un set arkasından ihtiraslı kaçamaklar yapmadığını belirtti.

Kaynak: Kadınca Blog

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s