Uncategorized

Seks robotu festivali geliyor!

Robotlarla seksin yakın gelecekte ağırlık kazanacağını bildiren bilim insanları, bu alanda çalışmalarını sürdürüyor. Hatta Aralık ayında bundan başka karnaval yapılacak.

Seks robotu festivali geliyor!

Robotlar seks garip bir us gibi görünebilir, fakat böylece çok insan bunun gelecekte olabileceğine inanıyor. Hatta uzmanlar, bu alandaki teknoloji ve değişik konuları tartışmak üzere Londra’da biraraya geliyor.
Festival, Malezya’da yapılacaktı fakat faaliyet “aşırı” bulduğu için yasaklandı. Bunun üzerine şenlik Londra’ya alındı.

17
Seks robotu festivali geliyor!

Londra’daki Goldsmiths Üniversitesi’nin ev sahipliğini oluşturacağı “Milletlerarası Robotlar ile Aşk ve Seks Kongresi” ve bu kapsamdaki bütün faaliyetler Aralık ayında gerçekleştirilecek.

27
Seks robotu festivali geliyor!

Akademisyenler ve sektör temsilcileri konu ile ilgili görüşlerini paylaşacaklar. Uzmanlar teknolojileri tartışacak. Kongreye tescil yaptırmak herkese açık ancak ücretli.
Şenlik zarfında insansı seks robotları ve elektronik seks donanımları ile konferanslar olacak. Akıllı telefonlarla teftiş edilen dildolar ve siber seks oyuncakları da gündemde yer bulacak.

37
Seks robotu festivali geliyor!

Son zamanlarda özelleştirilebilir, kişiliği olan ve romantik yanı olacak suni zekalı seks robotları gerçekleştirmek için projeler başlatıldı.
Konu ile ilgili bir makale yazan ve yazısı 500 bin kişiye ulaşan Dr. Kate Devlin, seksbotları (seks robotları) savunuyor ve bunun insanlık için faydalı olacağını belirtiyor: “Ben robotların gelecekte insanların partneri olabileceğini düşünüyorum. Aşkın geçerli olabilmesi için karşılıklılık gerekir mi?”
Oysa gerçi robotik uzmanı, robotlarla seks yapmanın tiryakilik haline gelebileceğini ve bir gün adamakıllı halk müziği arasındaki seksin yerini alabileceği gerekçesiyle uyardı.

47

Robotlar seks garip bir us gibi görünebilir, fakat öyle fazla insan bunun gelecekte olabileceğine inanıyor. Hatta uzmanlar, bu alandaki teknoloji ve farklı alanlara yönlendirilmiş konuları tartışmak üzere Londra’da biraraya geliyor.
Şenlik, Malezya’da yapılacaktı oysa faaliyet “aşırı” bulduğu için yasaklandı. Bunun üstüne festival Londra’ya alındı.

Londra’daki Goldsmiths Üniversitesi’nin konut sahipliğini yapacağı “Milletlerarası Robotlar ile Aşk ve Seks Kongresi” ve bu kapsamdaki bütün etkinlikler Aralık ayında gerçekleştirilecek.

Akademisyenler ve sektör temsilcileri konu ile ilgili görüşlerini paylaşacaklar. Uzmanlar teknolojileri tartışacak. Kongreye tescil yaptırmak herkese açık oysa ücretli.
Karnaval zarfında insansı seks robotları ve elektronik seks donanımları ile konferanslar olacak. Zeki telefonlarla kontrol edilen dildolar ve siber seks oyuncakları da gündemde yer bulacak.

Son zamanlarda özelleştirilebilir, kişiliği olan ve romantik yanı olacak suni zekalı seks robotları yapmak için projeler başlatıldı.
Konu ile ilgili bir makale yazar ve yazısı 500 bin kişiye ulaşan Dr. Kate Devlin, seksbotları (seks robotları) savunuyor ve bunun insanlık için yardımsever olacağını belirtiyor: “Ben robotların gelecekte insanların partneri olabileceğini düşünüyorum. Aşkın geçerli olabilmesi için karşılıklılık gerekir mi?”
Ama gerçi robotik uzmanı, robotlarla seks yapmanın bağımlılık haline gelebileceğini ve bir gün adamakıllı insanlar arasındaki seksin yerini alabileceği gerekçesiyle uyardı.

Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s