Uncategorized

12 Mart günlük burç yorumları! Dolunay etkisine dikkat…

12 Mart 2017 günlük burçlarını Astrolog Güliz Kına yorumluyor! Günün enerjisinde Başak burcunda gerçekleşen Dolunay’ın etkisi egemen…

12 Mart günlük burç yorumları! Dolunay etkisine dikkat... foto 1

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:
Bugün tam bir konut kuşu modunda olabilirsiniz yeniden eviniz ve çocuklarınızla ilgilenmek için ideal bir gündesiniz. Enerjiniz biraz düşük olabilir ve evde istirahat etmek isteyebilirsiniz.

112
12 Mart günlük burç yorumları! Dolunay etkisine dikkat... foto 2

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:
Sosyal aktiviteler, sinema, tiyatro aktiviteleri bugün gündeminizde olacak. Dışarılarda elde etmek isteyeceğiniz ve faal olacağınız bir hafta sonu. Yine çocuklar ile vakit geçmek ve onlarla bazı aktiviteler yapmak içinde güzel bir gün.

212
12 Mart günlük burç yorumları! Dolunay etkisine dikkat... foto 3

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER
Aileniz ve sevdiklerinizle vermek isteyeceğiniz bir Pazar günü. Eviniz ile ilgili konular gündemde olacak, dolabınızı elden dinmek, düzenlemeler yerine getirmek ve temizleme işleri için ideal bir gün.

312
12 Mart günlük burç yorumları! Dolunay etkisine dikkat... foto 4

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ
Haftasonunu evden uzakta dinmek isteyebilirsiniz, birazcık şehir halkı dışarıda elde etmek, doğa yürüyüşleri için güzel bir hafta sonu. Kardeşler,kuzenler ile görüşmeler ve buluşmalarda gündemde olacak bugün.

412

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:
Bugün tam bir ev kuşu modunda olabilirsiniz tekrar eviniz ve çocuklarınızla ilgilenmek için ideal bir gündesiniz. Enerjiniz biraz düşük olabilir ve evde istirahat etmek isteyebilirsiniz.

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:
Sosyal aktiviteler, sinema, tiyatro aktiviteleri bugün gündeminizde olacak. Dışarılarda edinmek isteyeceğiniz ve etkin olacağınız bir hafta sonu. Yeniden çocuklar ile vakit dinmek ve onlarla bazı aktiviteler yapmak içinde hoş bir gün.

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER
Aileniz ve sevdiklerinizle dinmek isteyeceğiniz bir Pazar günü. Eviniz ile ilgili konular gündemde olacak, dolabınızı elden geçmek, düzenlemeler gerçekleştirmek ve temizleme işleri için ideal bir gün.

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ
Haftasonunu evden uzaktan geçirmek isteyebilirsiniz, azıcık şehir halkı dışarıya edinmek, doğa yürüyüşleri için hoş bir hafta sonu. Kardeşler,kuzenler ile görüşmeler ve buluşmalarda gündemde olacak bugün.

Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s