Uncategorized

14 Mart jurnal burç yorumları! Günün enerjisi…

14 Mart 2017 jurnal burç yorumlarını Astrolog Güliz Kına, Elmaelma.com okuyucuları için yazıyor!

14 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 1

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ: Ahenk denge arayışında ve şanslı gelişmelere açık bir gündeyiz. Yapacağınız bazı görüşmelerden güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde hatalı anlaşılmalara uyarı!

112
14 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 2

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA: Uğurlu bir günde olacaksınız, iş yerinizde güzel gelişmeler, görüşmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde hatalı anlaşılmalara uyarı!

212
14 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 3

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER : Salı günü Şanslı bir günde olacaksınız, bu hem aşk ayrıca de mali konular için geçerli olacak. Beklenmedik gelişmeler söz konusu duygularınızı açıklama ederken itinalı olun.

312
14 Mart günlük burç yorumları! Günün enerjisi... foto 4

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ: Salı günü Uğurlu bir günde olacaksınız, bu hem konut, gayrimenkul konularını ayrıca de kariyer konularınızı etkiliyor olacak. Evinizi satmak istiyorsanız bugün iyi bir önerge gelebilir yine evinizde yapılacak bir tadilatta söz konusu olabilir.

412

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ: Uyum denge arayışında ve uğurlu gelişmelere açık bir gündeyiz. Yapacağınız bir takım görüşmelerden hoş sonuçlar elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde hatalı anlaşılmalara dikkat!

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA: Şanslı bir günde olacaksınız, iş yerinizde güzel gelişmeler, görüşmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalara dikkat!

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER : Salı günü Şanslı bir günde olacaksınız, bu ayrıca aşk hem de parasal konular için geçerli olacak. Umulmadık gelişmeler laf konusu duygularınızı ifade ederken özenli olun.

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ: Salı günü Uğurlu bir günde olacaksınız, bu hem konut, gayrimenkul konularını hem de kariyer konularınızı etkiliyor olacak. Evinizi satış istiyorsanız bugün iyi bir öneri gelebilir yeniden evinizde yapılacak bir tadilatta laf konusu olabilir.

Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s