Uncategorized

2017 İlkbahar saç modelleri!

Trendlerin belirlendiği moda haftalarından 2017 ilkbahar yaz sezonunun öne meydana çıkan saç modelleri…

 2017 İlkbahar saç modelleri!

Michael Kors defilesinde karşımıza çıkan cool kız silüeti gerçekte uzakta olduğumuz bir stil yok. Yandan ayrılan saçlar yüzün bir tarafını kapatacak şekilde bırakılırken, diğer bölümdeki saçlar kulak peşinde tel tokalarla tutturuluyor.

18
 2017 İlkbahar saç modelleri!

Geriye dümdüz taranmış saçlar Marchesa 2017 ilkbahar defilesiyle karşımıza çıkıyor. Saç stilisti Antonio Corral Calero ‘Bu saç stilinde kayda değer olanın kolay ve dokulu bir görünüm temin etmek’ diyor. Saçları düzleştirdikten ve ayırdıktan daha sonra parlak bir dış görünüş edinmek için oldukça çok argan yağı uygulanıyor. Saçı sabitleştirmek için orta sertlikte saç spreyi sıkıldıktan sonra ise başın her iki yanına muhteşem saç aksesuarları yerleştiriliyor.

28
 2017 İlkbahar saç modelleri!

Monique Lhuillier 2017 ilkbahar defilesinde karşımıza çıkan fiyonkla bağlanmış, düzensiz at kuyruğu saç modeli trend listesinin başında yer alıyor. Saç stilisti Bob Recine, bu saç stilini tutmak için saça doku kazandırdıktan sonra hafif düzensiz bir şekilde toplamanın yeterli olduğunu söylüyor. Saçınızı esnek bantla topladıktan daha sonra, tokayı bir kurdele ile kamufle edin.

38
 2017 İlkbahar saç modelleri!

Islak görünümlü saç stili 2017 ilkbaharının en popüler görünümlerinden beri. Geçtiğimiz sezondan beri hem defilelerde keza de günlük hayatta karşımıza çıkan bu saç stilini Altuzarra 2017 ilkbahar kreasyonuyla birlikte kullanıyor.

48

Michael Kors defilesinde karşımıza çıkan cool kız silüeti aslında uzaktan olduğumuz bir stil yok. Yana ayrılan saçlar yüzün bir tarafını kapatacak şekilde bırakılırken, diğer bölümdeki saçlar kulak gerisinde tel tokalarla tutturuluyor.

Geriye Doğru dümdüz taranmış saçlar Marchesa 2017 ilkbahar defilesiyle karşımıza çıkıyor. Saç stilisti Antonio Corral Calero ‘Bu saç stilinde önemli olanın kolay ve dokulu bir görünüm karşılamak’ diyor. Saçları düzleştirdikten ve ayırdıktan sonra aydınlık bir görünüş almak için bol miktarda argan yağı uygulanıyor. Saçı sabitleştirmek için orta sertlikte saç spreyi sıkıldıktan daha sonra ise başın her iki yanında müthiş saç aksesuarları yerleştiriliyor.

Monique Lhuillier 2017 ilkbahar defilesinde karşımıza çıkan fiyonkla bağlanmış, düzensiz beygir kuyruğu saç modeli trend listesinin başında yer alıyor. Saç stilisti Bob Recine, bu saç stilini tutmak için saça doku kazandırdıktan daha sonra hafif dağınık bir şekilde toplamanın tatmin edici olduğunu söylüyor. Saçınızı elastik bantla topladıktan sonra, tokayı bir kurdele ile kamufle edin.

Islak görünümlü saç stili 2017 ilkbaharının en popüler görünümlerinden beri. Geçtiğimiz sezondan beri hem defilelerde keza de jurnal hayatta karşımıza meydana çıkan bu saç stilini Altuzarra 2017 ilkbahar kreasyonuyla birlikte kullanıyor.

Kaynak: Kadınca Blog

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s