Uncategorized

Ünlülerden 2016 güz saç modelleri!

Sonbaharı trend saç stilleriyle karşılamaya ne dersiniz? İşte 2016 sonbaharının en trend 11 saç stili…

Ünlülerden 2016 sonbahar saç modelleri!

Saç stilinizi sonbahara hazırlamaya ne dersiniz? İşte sonbaharın en trend 11 saç kesim modeli!

Bu sonbahar saçlarımızı yeni bir mevsime hazırlarken kendinizi uğurlu hissedebilirsiniz. Çünkü şu sıralar erkeksi pixie kesimlerden, 60’lı yılların havalı kâküllerine kadar uzun, kısa birçok ayrı saç kesim stili trend listesinde yer alıyor!

Alexa Chung

Alexa Chung’ın bob stili indirilmiş saçlarının en uzun bölümü ense hizasında kalıyor. Katlı kesilen ön kısımlarda ise yukarı dürüst hareketli bir görünüş yaratılmış. Bu saç kesim stili Chung’ın düz saçlarına hareketli ve dolgun bir görünüş kazandırmış.

111
Ünlülerden 2016 sonbahar saç modelleri!

Taylor Swift

Kalıplaşmış prep stilinin dışına çıkmak isteyen Taylor Swift, bob stili saç kesimindeki detaylarla dikkat çekiyor. Saçlarının ön kısmını kalın bir ayrımla yandan ayıran şarkıcının, saç uçlarının tüyleri andıran uçuş uçuş havası çekici bir kontrast oluşturuyor ve ortaya bu asi görünüm çıkıyor.

211
Ünlülerden 2016 sonbahar saç modelleri!

Cara Delevingne

Kaşlarıyla olduğu değin saçlarının güzelliğiyle de dikkat çeken Cara Delevingne, aynı boyda kesilen saçlarıyla muhteşem görünüyor. Omuz hizasındaki saç uçlarında ise, saç modeline çağdaş bir etki veren kısalı uzunlu oyunlar yapılmış.

311
Ünlülerden 2016 sonbahar saç modelleri!

January Jones

January Jones’un dalgalı saçı için yapacağımız en hoş tasvir çabasız kusursuzluk olabilir. Çene hizasında kesik uzun perçemler, uzunlu kısalı katlar ve düzensiz doğal dalgalar, güzel oyuncunun güya saçlarına şekil vermeye uğraşmamış gibi çabasız ama son derece stil sahibi bir dış görünüş kazandırıyor.

411

Saç stilinizi sonbahara hazırlamaya ne dersiniz? İşte sonbaharın en trend 11 saç kesim modeli!

Bu güz saçlarımızı yeni bir mevsime hazırlarken kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü şu sıralar erkeksi pixie kesimlerden, 60’lı yılların havalı kâküllerine kadar uzun, kısa çoğu ayrı saç kesim stili trend listesinde yer alıyor!

Alexa Chung

Alexa Chung’ın bob stili indirimli saçlarının en uzun bölümü ense hizasında kalıyor. Katlı kesilen ön kısımlarda ise yukarı dürüst hareketli bir görünüm yaratılmış. Bu saç kesim stili Chung’ın düz saçlarına hareketli ve buruşuk bir görünüm kazandırmış.

Taylor Swift

Kalıplaşmış prep stilinin dışına çıkmak isteyen Taylor Swift, bob stili saç kesimindeki detaylarla uyarı çekiyor. Saçlarının ön kısmını kalın bir ayrımla yandan ayıran şarkıcının, saç uçlarının tüyleri andıran uçuş uçuş havası alımlı bir kontrast oluşturuyor ve ortaya bu asi görünüş çıkıyor.

Cara Delevingne

Kaşlarıyla olduğu değin saçlarının güzelliğiyle de dikkat çeken Cara Delevingne, aynı boyda kesilen saçlarıyla mükemmel görünüyor. Omuz hizasındaki saç uçlarında ise, saç modeline çağdaş bir etki veren kısalı uzunlu oyunlar üretilmiş.

January Jones

January Jones’un dalgalı saçı için yapacağımız en hoş betimleme çabasız kusursuzluk olabilir. Çene hizasında indirimli uzun perçemler, uzunlu kısalı katlar ve dağınık doğal dalgalar, güzel oyuncunun yarı saçlarına şekil vermeye uğraşmamış gibi çabasız fakat son derece stil sahibi bir görünüm kazandırıyor.

Kaynak: Kadınca Blog

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s