Uncategorized

PS4 Hakkında Herşey

Playstation serisi 94 yılında başlamış ve ikinici serisi olan 2000 yıllarında dünya rekoru kırarak 150 milyon satış yapmıştır. Daha sonra 2006 yılında 50 milyondan fazla PS3 satmıştır. PS4 ise 2014’te çıkmış, Pro sürümü ise 2016 yılında çıkmıştır.

Playstation dünyanın en büyük video oyun konsol şirketidir. Sony tarafından kurulmuş ve çeşitli dünya rekorları kırarak birçok ödüllere layık görülmüştür. PS3’te ilk olarak kablosuz konsolu çıkaran Sony, en son çıkardığı PS4’te ise kablosuz yeni konsol özelliği ile yeni bir çığır açmıştır. Diğer kablosuz konsollardan farkı ise dokunmatik olması ve bir tuş ile paylaşma butonu olması ayrıca kulaklık girişi bulunmaktadır. Supercharged PC mimarisi bulunan PS4 de X86 CPU ve 8 çekirdekli işlemci bulunmaktadır. Artırılmış PC GPU 2 teraflop, 8 GB RAM, GDDR5 ve yerel sabit disk özelliği vardır.

Konsolda bulunan “Share” butonu kısa sürede internet ortamınıza atacağınız videolardır. Şöyle örnek verecek olursak, kardeşiniz veya arkadaşınız ile futbol oynarken çok güzel bir gol attınız ve “Share” butonu ile kısa sürede onu Facebook gibi ortamlarda paylaşabileceksiniz.

Ayrıca Playstation teknik servisi özelliği sayesinde Sony sizlere verdiği garanti sürecinde ücretsiz Playstation tamiri ve Playstation servisi yaparken cebinizden her hangi bir ücret çıkmamakla birlikte en kısa sürede sizlere tamir edip geri vermektedirler. Yeter ki siz Sony Eurasia lisanslı garantı belgeli PS alın, gerisini teknik servise bırakın. Kaynak: Kadınca Blog, Kadın Diyet Programları

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s